Geoterminiai gręžiniai

Geoterminiai gręžiniai įrengiami kai pastatuose norima naudoti geoterminį šildymą. Geoterminis šildymas – ekologiškas, ekonomiškas ir šiuolaikiškas šildymo būdas. Tai mūsų ateitis. Pirminė energija imama iš grunto, gruntinio vandens ar oro ir naudojama vandeniui šildyti bei paverčiama šiluma, naudojama pastatui šildyti. Geoterminių gręžinių parametrus ir kiekį rekomenduos mūsų specialistai, išnagrinėję Jūsų statinio projektą, geologines ir hidrogeologines sąlygas.
Nuo ko priklauso geoterminio šildymo efektyvumas?

Geoterminio šildymo sistemos efektyvumas priklauso nuo gręžinio gylio. Kuo gilesnis gręžinys, tuo aukštesnė vandens temperatūra jame ir tuo didesnis efektyvumas išgaunant šilumą. Rekomenduojama įrengti geoterminius gręžinius ne mažesnio gylio, kaip 50 metrų, nes seklesnių gręžinių efektyvumas gali nepateisinti įdėtų lėšų.

brown and black wooden house
Kodėl verta rinktis vertikalųjį geoterminį šildymą?

Geoterminiam šildymui naudojami horizantalieji arba vertikalieji kolektoriai. Vertikalieji kolektoriai yra įrengiami giluminiuose vandens gręžiniuose. Didžioji dalis tokio kolektoriaus yra stabilios temperatūros zonoje (giliai po žeme), todėl yra efektyvesni už horizontaliuosius kolektorius, kurie klojami žemės paviršiuje.

Gręžiniui įrengti nereikalingas didelis plotas ir nereikia perkasti viso turimo sklypo ar kiemo. Jei sklypas yra mažas, arba reljefas neleidžia įrengti kitokio kolektoriaus, gręžinys (vertikalus geoterminis kolektorius) yra vienintelė išeitis, norintiems įsirengti geoternimį šildymą.

Geoterminių gręžinių įrengimas bei konsultacijos

Geoterminiai gręžiniai yra mūsų specializacija. Galime ne tik paruošti geoterminiam šildymui skirtą gręžinį, bet ir pakonsultuoti bei padėti išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkančią šildymo sistemą.

Norite sužinoti daugiau? Kreipkitės į mūsų specialistus.

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mūsų konsultantais, ir kartu surasime geriausią sprendimą Jums!

Geologinių gręžinių sprendimai, MB
Įmonės kodas 305562971
Adresas Vilniaus g. 20, Kamajai,
LT-42285 Rokiškio r.

+370 658 88333
info@ggs.lt www.ggs.lt