Vandens tiekimo sistemų įrengimas

Mes ne tik pasirūpinsime Jūsų gręžiniu, bet ir įrengsime vandens sistemą.

Vandens sistemos įrengimas

Vandens sistemos įrengimas yra antras žingnis po vandens gręžinio. Kai gręžinys jau įrengtas ir išmatuoti gręžinio parametrai (gylis, diametras, statiniai ir dinaminiai lygiai, vandens debitas (gręžinio našumas m3/val.), filtro padėtis), apskaičiuotas atstumas nuo gręžinio iki montavimo vietos ir numatomas suvartojamo vandens kiekis, reikia pasirūpinti vandens tiekimo sistemos įrengimu. Visą šį darbą gali atlikti profesionalūs mūsų specialistai. Turėdami reikiamus duomenis, mūsų inžinieriai atvyksta į objektą ir, aptarę poreikius su klientu, apskaičiuoja darbo sąnaudas, įtraukia visas reikalingas medžiagas ir įrangą. Klientui sąmatą patvirtinus, pradedamas įrengimas. Mūsų įmonė turi visas reikalingas žinias ir bei didžiulę patirtį, kad darbas būtų atliktas kokybiškai, tvarkingai ir greitai.

brown and white wooden house near green trees during daytime

Vandens filtrai

Dideli geležies kiekiai vandenyje - viena dažniausių problemų Lietuvoje. Požeminiuose gręžiniuose geležis vandenyje dažnai viršyja nustatytas normas. Dažnu atveju, geležies perteklių pastebime naudojant vandenį buityje, kuomet atsiranda rudų dėmių ant kriauklių, vonių paviršių arba kai jaučiame, kad vanduo yra metalo skonio.

Yra keletas ištirpusios geležies vandenyje rūšių:
trivalentė geležis (tai rudas vanduo, rūdys);
dvivalentė geležis (reguojant su deguonimi tokia geležis oksiduojasi ir iškrenta geležies gabaliukais);

Kartu su geležimi vandenyje gali būti ištirpusios kitos medžiagos, tokios kaip manganas, sieros vandenilis, amonis ar arsenas.

Vandens nugeležinimo filtrai pašalina:
- geležies junginius;
- mangano junginius;
- mechanines priemaišas;
- sieros vandenilį (supuvusio kiaušinio kvapą).

Taip pat didelė problema kietas vanduo. Kalkių nuosėdos susidariusios ant buitinių prietaisų mažina jų efektyvumą. Vandens kietumas priklauso nuo jame ištirpusių kalcio bei magnio druskų kiekio. Dėl šių medžiagų pertekliaus formuojasi kalkių nuosėdos, atsiranda baltų dėmių ant indų, kriauklių, vonios ir kt. paviršių. Kalkių apnašos kenkia buitinei technikai: skalbimo mašinoms, indaplovėms, boileriams, ilgai užverda arbatinukas ar sunkiai įšyla šildytuvas. Kalkių šalinimui naudojami vandens minkštinimo filtrai. Vandens minkštinimo filtrai gali būti kasetiniai arba automatiniai. Pastarieji plačiai naudojami dėl savo praktiškumo. Vandens minkštinimo procesas yra pilnai automatizuotas, filtro regeneracija vyksta pagal nustatytą programą, kuri nustatoma pagal vandens suvartojamą kiekį ir kietumą. Vandens minkštinimo filtro pritaikymas gali būti universalus. Modifikavus vandens minkštinimo filtrus, priklausomai nuo ištirpusių medžiagų kiekio, vandens filtras kartu su kalkėmis geba valyti tokias medžiagas kaip: geležį, amonį, nitratus, nitritus, organinius junginius.

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mūsų konsultantais, ir kartu surasime geriausią sprendimą Jums!

Geologinių gręžinių sprendimai, MB
Įmonės kodas 305562971
Adresas Vilniaus g. 20, Kamajai,
LT-42285 Rokiškio r.

+370 658 88333
info@ggs.lt www.ggs.lt